Trycholog online Wrocław

Profesjoalny trycholog online – szybka i bezpieczna konsultacja

Podobnie jak z problemami z uzębieniem czy samopoczuciem zwracamy się o pomoc do lekarza, tak w przypadku włosów i skóry głowy należy skorzystać z profesjonalnej konsultacji trychologicznej. Trycholog diagnozuje oraz leczy choroby i dolegliwości związane ze skórą głowy oraz włosami. Wśród tematów, którymi zajmuje się trycholog wypadanie włosów oraz łysienie stanowi istotny obszar działalności. Łysienie, które dotychczas przez wiele osób było utożsamiane z procesem nieodwracalnym, przy współpracy z trychologiem może w większości przypadków zostać zażegnane. Decydując się na skorzystanie z usług kliniki trychologicznej HairCenter Kierach, możesz odbyć w tej sprawie profesjonalną konsultację online z lekarzem. Oznacza to możliwość skonsultowania swojego problemu z lekarzem z dowolnego miejsca w Polsce lub w innym kraju, gdzie masz dostęp do internetu. Podczas konsultacji online otrzymasz profesjonalne porady oraz wsparcie lekarskie. Specjalnie dla Twojego przypadku zostanie opracowana terapia farmakologiczna o wysokiej skuteczności. Nie czekaj i zgłoś się do specjalisty ze swoim problemem.

Jak przygotować się do konsultacji z trychologiem?

Konsultację internetową z trychologiem możesz przeprowadzić o dowolnej porze, 24/7. Zarówno konsultacja, jak i płatność odbywają się w pełni online, dlatego nie ogranicza Cię Twoja aktualna lokalizacja. Wystarczy, że wypełnisz prosty kwestionariusz dostępny na stronie kliniki. Ułatwi Ci on opisanie swojego problemu oraz dostarczy lekarzowi wszelkich niezbędnych informacji do postawienia rzetelnej, trafnej diagnozy. Poprosimy Cię zatem o załączenie informacji dotyczących między innymi Twojej historii zdrowia, przebytych chorób oraz wcześniej przyjmowanych lub aktualnie zażywanych leków. Do diagnozy niezbędne będą również wysokiej rozdzielczości zdjęcia Twoich włosów i skóry głowy. Odpowiedź od trychologa otrzymasz maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. Lekarz zlecni badania krwi do wykonania oraz wystawi e-receptę na kurację farmakologiczną. Dalsze konsultacje odbywają się po pierwszym i trzecim miesiącu leczenia. Jeśli po trzymiesięcznej kuracji farmakologicznej nie zostanie odnotowana poprawa, umówimy Cię na wizytę w naszym gabinecie w celu zastosowania bardziej zaawansowanych form terapii.

Trycholog Artur Kierach – przebieg konsultacji online

Czy wiesz, że zdecydowaną większość przypadków wypadania włosów można wyleczyć farmakologicznie, bez wdrażania inwazyjnych terapii na porost włosów? Wystarczy skonsultować się z profesjonalnym trychologiem, który wypisze recepty na podstawowe, tanie leki hamujące wypadanie włosów z apteki. W przeciwieństwie do drogich szamponów oraz wcierek, których reklamy można napotkać w telewizji oraz w internecie, lekarstwa zapisane przez trychologa posiadają skuteczność potwierdzoną klinicznie. Oznacza to, że środki te po prostu działają. W leczeniu łysienia i wypadania włosów wykorzystujemy je do trzymiesięcznego testu reaktywności mieszków włosowych. W większości przypadków takie leczenie wystarcza, aby uporać się z problemem. Jeśli przy ostatniej konsultacji nie zostanie odnotowana poprawa stanu Twoich włosów, możemy zaproponować Ci dalsze, stacjonarne formy leczenia.