Uratuj Swoje Włosy!

Uratuj Swoje Wlosy EBOOK
Zapisz się na mój newsletter i odbierz darmowy Ebook "Uratuj Swoje Włosy"
.
Czytając mojego Ebooka "Uratuj Swoje Włosy" dowiesz się między innymi:
Jakie 5 witamin i minerałów zawartych w pożywieniu ma największy wpływ na kondycję Twoich włosów i gdzie możesz je znaleźć? 
Jakie często spotykany w naszym życiu nawyki mają bardzo negatywny wpływ na wygląd i zdrowie Twoich włosów.
Jaki wpływ na kondycję Twojej fryzury mają problemy hormonalne i w jaki sposób możesz sprawdzić, czy masz takie właśnie problemy?
.
Informacje o autorze:
Dr Artur Kierach jest lekarzem specjalizującym się w diagnozowaniu i leczeniu wypadania włosów włącznie z przeszczepem metodą FUE. 

Po studiach na Śląskim Uniwersytecie Medycznym wyjechał na blisko rok do Oslo w Norwegii, gdzie zaczął zgłębiać wiedzę na temat trychologii. 

W 2012 roku przeprowadził się do Paryża, gdzie spędził następne 5 lat pracując w Clinique Petrarque by dr Sydney Ohana na oddziale trychologicznym. 
Zdobyte doświadczenie w diagnozowaniu, leczeniu farmakologicznym oraz zabiegowym wykorzystuje w swojej codziennej pracy po powrocie do Polski. Po utworzeniu HairCenter Kierach z gabinetami we Wrocławiu oraz w Warszawie pomaga wraz ze swoim zespołem specjalistów, pacjentom w początkowych stadiach utraty włosów oraz w zaawansowanych stadiach łysienia.
Polityka Prywatności
© 2017-2022 DrKierach.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone!